2 prawdy o Kartach Anielskich, które warto poznać

Karty wróżebne to swoistego rodzaju portale energetyczne zasilane energią i wibracjami naszego serca. Korzystając z nich w sposób nieumiejętny, bez pełnej wiedzy o ryzyku, konsekwencjach lub za pośrednictwem osoby o nieczystych intencjach, można ściągnąć na siebie poważne kłopoty. Jeśli ktoś jednak chce szukać wiedzy i przekazów  w kartach, bezpieczniej jest posłużyć się  Kartami  Anielskimi. Ja posiadam dwie talie autorstwa dr Doreen Virtue: Przesłania Aniołów  oraz  Karty Misji Życiowej. Nie traktuję ich jak wyroczni, ale płynąca z nich energia, oprawa graficzna oraz przesłania cieszą mnie i dodają otuchy w trudnych chwilach.  Obecnie, gdy nauczyłam się komunikacji z Duszą, to ona jest dla mnie przewodnikiem, jednak warto od czasu do czasu „puścić oko” do swojego anielskiego opiekuna.

Anioły (Eteryczni)  to postacie ze świata duchowego, które wybrały bezinteresowną opiekę oraz pomoc dla każdej ziemskiej istoty. Ich istnienie można rozpatrywać z dwóch różnych perspektyw, poprzez pryzmat wiary lub psychologii. Z naukowego punktu widzenia to alegoryczne postacie naszej zbiorowej świadomości, które pomagają uporać się nam z jej złożonością. Gdyż symboliczna walka dobra ze złem , która wydaje się trwać we Wszechświecie, sięga do ludzkiej psychiki, gdzie przekłada się na spór Jaźni z Ego. Jeśli jednak uwierzysz w istnienie Aniołów, przybierają realny charakter pełnowymiarowych postaci, które można spotkać zarówno w świecie ducha, jak i materii. Mogą zmaterializować się w naszej rzeczywistości, by na przykład uratować kogoś przed niebezpieczeństwem lub przeprowadzić test wartości. Po czym poznasz Anioła? Jeśli przeprowadza test jest tym, wobec kogo masz największe uprzedzenia: cygańskie dziecko proszące o jałmużnę, osoba niepełnosprawna lub „typowy” żul.  Umysł „każe” od takiej postaci uciekać jak najdalej, natomiast w sercu czujesz bezwarunkową miłość i chęć pomocy, na planecie wolnego wyboru, to Ty decydujesz o własnym postępowaniu. Ostatnio, gdy spotkałam Anioła, pędziłam pchając wózek z Aleksandrą w stronę placu zabaw. Na pobliskim przystanku autobusowym stała ubrana w czerń staruszka, wyglądała na 80 lat. Gdy na nią spojrzałam, poczułam dziwną nierealność otoczenia, zobaczyłam w jej oczach zagubienie. Mogłam pojechać dalej, ale przystanęłam, by zapytać, czy nie potrzebuje pomocy. Zapytała mnie jedynie: „Który mamy dzisiaj dzień?”. Pomyślałam chwilę i odpowiedziałam, że wtorek. „Ach, myślałam, że niedzielę”. Zaczęłam się śmiać, choć w duchu zrobiłam przegląd wiadomości na temat chorób powodujących zaniki pamięci u osób starszych: „Musi być Pani bardzo szczęśliwa” – odpowiedziałam. Ona uśmiechnęła się do mnie, chwyciła moją rękę, a ja poczułam, że to „już”. Że celem całej tej sytuacji była moja reakcja na jej spotkanie. Taki mały teścik, chyba zaliczyłam.

Jeśli prosisz anioły o radę korzystając z kart, to pamiętaj o tym, że

Anioły pomagają bezinteresownie, a ich celem jest zawsze dobro człowieka.

Przy czym należy brać pod uwagę fakt, iż kierują się one własnym, subiektywnym zdaniem i czasem ich wizja najlepszej drogi dla człowieka, może nieco odbiegać wizji Stwórcy.  Mnie, gdy prosiłam o radę, za każdym razem pojawiała się karta z przesłaniem, w którym była mowa o tym, abym wyjechała nad morze. Teraz, z perspektywy czasu, wiem, że zawierała w sobie ukrytą mądrość. Cierpiałam wówczas na depresję, a fizjologiczną przyczyną depresji jest utrata magnezu. Można go uzupełnić, jednak nie tym aptecznym, a jedynie zawartym w wodzie morskiej. Poprzez kąpiele lub zażywając magnez pozyskiwany z soli morskiej.

Zanim sięgniesz po karty pamiętaj też, że masz stałe połączenie ze Stwórcą, a Dusza jest najlepszym doradcą i przewodnikiem. Uwierz w siebie, bo cała Prawda już w Tobie jest.

Karty powinny być drogowskazem, a ich przesłania jedynie możliwością.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *