Halo? Z kim mam przyjemność? O połączeniu w medytacji cz. 4 (SEKRETNA KOMNATA W PRZESTRZENI SERCA)

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. – Mały Książę

Obecnie, w czasie zmian, jednym z najczęściej zadawanych pytań wydaje się być: DOKĄD TEN ŚWIAT ZMIERZA? Odpowiedź, według mnie, uzyska tylko ten, kto nauczy się postrzegać sercem. Używając jedynie oczu, zobaczysz zamachy, wojny, choroby, śmierć, kłamstwo i upadek moralny. Jak uwierzyć, że siły dobra sprawują nad tym wszystkim opiekę; a zło nie triumfuje, tylko czasami zostaje DOPUSZCZANE do sterów? Prawa Wszechświata i jego Sens poznasz wyłącznie przez pryzmat DUCHOWOŚCI. Każdy z nas nosi w sobie uniwersalną wiedzę, i aby w pełni z niej skorzystać, trzeba ją sobie przypomnieć. Nie jest to jednak zadanie łatwe, gdyż została ona ukryta na dnie naszych serc, w podszeptach naszych Dusz. I choć momentami wydaje się to być nierealne, warto ponownie nawiązać kontakt z własną Duszą. Po co? Pisałam już o tym w poprzednim artykule: http://rezolucjaduszy.pl/2017/08/08/5-powodow-dla-ktorych-warto-rozmawiac-z-wlasna-dusza/

Proces odnowienia pełnego połączenia z Twoją Boską Świadomością rozpoczyna się od pracy z najczęściej występującymi blokadami. Są to:

 • urazy emocjonalne,
 • nasze oczekiwania,
 • lęk przed nieznanym,
 • blokady logiki.

Kolejnym krokiem jest dostrojenie Świadomości do odpowiednio wysokiej wibracji. Częstotliwościami, które umożliwiają połączenie z Duszą są:

 • BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ,
 • WDZIĘCZNOŚĆ,
 • MIŁOSIERDZIE.

Najprościej osiągnąć je wzbudzając w sobie miłość, która łączy nas z Matką Ziemią oraz Boskim Ojcem (Kosmosem). Jest to uczucie błogości, harmonii i pełnego połączenia, gdy stajemy się jednością z Wszechświatem.

Na końcu przenosisz w medytacji Świadomość do Przestrzeni Serca. Odnajdziesz w niej Sekretną Komnatę Serca, to tam czekają na Ciebie wszystkie odpowiedzi. Tak – to takie proste – W TEORII. W PRAKTYCE bywa różnie. Nie ma jednak wróżki, ani czarodzieja, który przemieni Cię w oświeconą osobę – to rodzaj pracy, którą każdy musi wykonać sam.

Czym są: Wyższa Świadomość (Jaźń), Ciało Duchowe, Duch i Dusza?

Te cztery pojęcia, wbrew pozorom, nie oznaczają tego samego.

WYŻSZA ŚWIADOMOŚĆ – to część naszego energetycznego ciała mentalnego. Składa się z niższego umysłu – konkretnego, który posługuje się logiką, bazuje on na informacjach; oraz wyższego umysłu abstrakcyjnego, który posługuje się intuicją. Upraszczając: NIŻSZA JAŹŃ analizuje i przetwarza dane, WYŻSZA JAŹŃ dostarcza nowe.

CIAŁO DUCHOWE – jedno z naszych energetycznych ciał, które jest miejscem dla manifestacji Duszy w ziemskiej rzeczywistości. Jego strata lub uszkodzenie bywają czasem interpretowane jako utrata samej Duszy.

DUCH – razem z naszą Boską Świadomością tworzą Duszę. Duch to matryca energetyczna naszych dziewięciu ciał (fizycznego i ośmiu powłok energetycznych). To energia, która nas przenika i zasila.

DUSZA – Boska Świadomość trwale połączona z naszym ciałem. Dusza znajduje się na innym poziomie rzeczywistości, poza czasem i przestrzenią. Nasza Boska Świadomość manifestuje się na tym poziomie w ciele duchowym. W naszym ciele znajdują się również dwa portale, które bezpośrednio łączą nas z Duszą, znajdują się one w NIEŚWIADOMOŚCI (SZYSZYNKA) i PRZESTRZENI SERCA (SERCE).

Przestrzeń Serca (Święta Komnata Serca)

Serce to nie tylko mięsień, który jest odpowiedzialny za pompowanie krwi w naszym ciele. Serce jest wyposażone w swój własny mózg. W opublikowanej w 1991 roku książce „Neurokardiologia” dr J. Andrew Armour udowodnił, że serce ma złożony system nerwowy, który można nazwać małym mózgiem, składa się on z czterdziestu tysięcy komórek nerwowych. W  1995 roku dr Ming He-Huang z Akademii Medycznej w Harvardzie odkrył, że komórki te są identyczne z tymi, które znajdują się w mózgu. Oznacza to, że serce i mózg mają ze sobą łączność elektromagnetyczną, dzięki której przesyłają sobie nawzajem informacje. Dodatkowo serce generuje elektromagnetyczne pole toroidalne, w którym znajduje się drugie, mniejsze.

Święta Przestrzeń Serca (Święta Komnata Serca) to ponadczasowy wymiar, w którym przebywa nasza Boska Świadomość Duszy, w którym wszystko jest możliwe, to TU I TERAZ. To przez połączenie z Przestrzenią Serca otrzymujemy potencjały:

 • jasnowidzenia,
 • samouzdrawiania,
 • natychmiastowej kreacji.

Czasem tworzymy takie połączenie spontanicznie, ale można, na skutek praktyk medytacyjnych, wypracować u siebie stałe połączenie i być w stałym kontakcie z Duszą.

Sekretna Komnata w Przestrzeni Serca

W  Świętej Komnacie Serca (Przestrzeni Serca) znajduje się specjalne miejsce, zwane Sekretną Komnatą Serca. Wygląd Sekretnej Komnaty Serca jest zależny od naszych indywidualnych potrzeb i programów podświadomości. Komnata Serca może przypominać tradycyjną (lub nie) komnatę, ale może być też jaskinią, dziuplą w drzewie, a nawet polaną czy wyspą. Mogą w niej być sprzęty i meble. Może być biurko, przy którym zasiądziemy do pisania. Łóżko, na którym się położymy. Komnatę serca mogą zamieszkiwać zwierzęta (znane lub fantastyczne). Wszystko w niej ma znaczenie i niesie przekaz – kolory ścian, obrazy, napisy, kryształy. One wszystkie przechowują wiedzę o Twojej przeszłości – Starożytną Mądrość Duchową. W tej komnacie zostały ukryte informacje o tym, z jakiej przyczyny znalazłeś się na Ziemi, tu poznasz cel swojej egzystencji, tu spotkasz swoją Duszę. Dusza przy każdym spotkaniu może przybierać inną formę, w zależności od tego, co chce nam przekazać. Może wyglądać jak postać humanoidalna, cielesna lub świetlista; może to być zwierzę; a nawet przedmiot czy zabawka.  Wszystko po to, abyś odkrył, że możesz czynić cuda, bo JESTEŚ CUDEM.  Po to, abyś przestał karać się za przeszłość, a w zamian odkrył prawdziwe TU i TERAZ. Abyś odkrył, co chcesz w życiu osiągnąć, i co chciałbyś PODAROWAĆ INNYM.

2 komentarze

 1. Ewa
  Odpowiedz
  19 marca 2019 at 10:15 am

  Kolejny piękny tekst! Cieplutko na sercu od razu się robi! Dziękuję że dzielisz się swoimi przemyśleniami! Twój blog jest zdecydowanie moim ulubionym w kwestii spraw duchowych ! Pozdrawiam cieplo, Ewa.

  • Agata
   Odpowiedz
   22 marca 2019 at 9:13 am

   Również pozdrawiam 🙂 Dziękuję za przemiłe słowa, nadają sens temu, co robię 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *